Nedco Display folderhouder Economy A5 20100990
Artikelnummer: A24004104
- Folderhouder enkelvoudig
- Nedco Display
- Type 20100990
- 20100990
- 8713512059375
Vanaf 1
€ 7,04 per stuk
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfsvideo Nedco ventilatie, witgoed en display
Beschrijving
-
Folderhouder enkelvoudig
-
Merk Nedco Display
-
Type 20100990
-
20100990
-
8713512059375
-
Deze folderhouder is een eenvoudig maar representatief product met een gunstige prijs/kwaliteitsverhouding
-
Geschikt voor een compacte baliepresentatie
-
Optioneel te voorzien van logo of tekst
-
Model: portrait
-
Materiaal: polystyreen
-
Kleur: transparant
-
Verpakkingseenheid: per stuk
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 20100990 |
| EAN artikel | 8713512059375 |
| Intrastat CBS code | 39269097 |
| Artikel ID | N11145117 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Nedco |
| EAN leverancier | 8713512000001 |
| Merk | Nedco Display |
| Productclassificatie | Facilitair - Kantoorinrichting - Presentatiemiddelen - Folderrekken - Folderrek |
| Productgroep | Folderhouders enkelvoudig |
| Productsoort | Folderhouder enkelvoudig |
| Type | 20100990 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Formaat | A5 portrait |
| Binnenmaat | 158x171x38 mm |
| Buitenmaat | 172x174x75 mm |
| Vuldiepte | 38 mm |