Nedco bad inspectierooster 600x600 mm 65604000
Artikelnummer: A24000112
- Inspectierooster met magneetsluiting
- Nedco
- Type 65604000
- 65604000
- 8713512089624
Vanaf 1
€ 103,97 per stuk
34,66 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfsvideo Nedco ventilatie, witgoed en display
Beschrijving
-
Inspectierooster met magneetsluiting
-
Merk Nedco
-
Type 65604000
-
65604000
-
8713512089624
-
Handig inspectierooster voor een mooie afwerking en gemakkelijk te openen
-
Verkrijgbaar in diverse maatvoeringen
-
Kleur: wit
-
Materiaal: Staal
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 65604000 |
| EAN artikel | 8713512089624 |
| Intrastat CBS code | 7326909890 |
| Artikel ID | N11148931 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Nedco |
| EAN leverancier | 8713512000001 |
| Merk | Nedco |
| Productclassificatie | Bouwproducten - Luiken - Badluiken - Badluik |
| Productgroep | Inspectieluiken-roosters |
| Productsoort | Inspectierooster met magneetsluiting |
| Type | 65604000 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Doorlaat | 3540 cm2 |
| Buitenmaat | 636x636 mm |
| Inbouwmaat | 600x600 mm |
| Inbouwdiepte | 25 mm |
| Bijzonderheden | Met magneet sluiting |