Mega Profec flens PVC-U DN125 x 140 mm DIN flens x lijmmof 16 bar grijs PN10/16 0111051
Artikelnummer: A51060187
- Lijmflens
- Mega Profec
- 0111051
- 4019305037648
Vanaf 1
€ 46,29 per stuk
8,17 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
- Lijmflens
- Merk Mega Profec
- 0111051
- 4019305037648
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0111051 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 111051 |
| EAN artikel | 4019305037648 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | N10522374 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | MegaGroup Bosta |
| EAN leverancier | 4019305330497 |
| Merk | Mega Profec |
| Productgroep | Flens |
| Productsoort | Lijmflens |
| Type | - |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Maat | DN 125 x 140 mm |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | PVC-U |
| Verbinding | DIN flens |
| Verbinding 2 | Lijmmof |
| Werkdruk | 16 bar |
| Maat DN | DN 125 |
| Flens | PN 10/16 |
| Steekmaat | 210 mm |