Mega overschuifflens PP 50 mm DN40 grijs PN10/16 0101386
Artikelnummer: A51060240
- Overschuifflens
- Mega Profec
- 0101386
- 4019305028387
Vanaf 1
€ 15,15 per stuk
0,80 € off
-5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
- Overschuifflens
- Merk Mega Profec
- 0101386
- 4019305028387
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0101386 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 101386 |
| EAN artikel | 4019305028387 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | N10235559 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | MegaGroup Bosta |
| EAN leverancier | 4019305330497 |
| Merk | Mega Profec |
| Productgroep | Overschuifflens |
| Productsoort | Overschuifflens |
| Type | - |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Maat | 50 mm |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | PP |
| Maat 1 | 50 mm |
| Flens | PN 10/16 |
| Steekmaat | 110 mm |
| Binnen diameter | 62 mm |
| DN | 40 |