Mega overschuifflens PP 200 mm DN175 grijs PN10 0101395
Artikelnummer: A51060248
- Overschuifflens
- Mega Profec
- 0101395
- 4019305028479
Vanaf 9
€ 724,51 per 9 stuks
14,21 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
- Overschuifflens
- Merk Mega Profec
- 0101395
- 4019305028479
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0101395 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 101395 |
| EAN artikel | 4019305028479 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | N10235566 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | MegaGroup Bosta |
| EAN leverancier | 4019305330497 |
| Merk | Mega Profec |
| Productgroep | Overschuifflens |
| Productsoort | Overschuifflens |
| Type | - |
| Minimale bestelhoeveelheid | 9 stuks |
| Maat | 200 mm |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | PP |
| Maat 1 | 200 mm |
| Flens | PN 10 |
| Steekmaat | 270 mm |
| Binnen diameter | 227 mm |
| DN | 175 |