Mandelli1953 1740 BB56 Kuki deurkruk op langschild 282x48 mm BB56 messing gepolijst-mat messing TH51740MA-ME0101
Artikelnummer: A21014710
- Deurkruk op schild messing gepolijst
- Mandelli1953
- Type 1740 BB56
- TH51740MA-ME0101
Vanaf 1
€ 234,06 per paar
49,65 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Mandelli1953 Handles Made in Italy since 1953
Beschrijving
-
Deurkruk op schild messing gepolijst
-
Merk Mandelli1953
-
Type 1740 BB56
-
TH51740MA-ME0101
-
Finish: Messing gepolijst
-
Kleur: Geel
-
Materiaal: Messing
-
Lifestyle: Design
-
Geschikt als meerpuntskruk: Ja, veer verwijderen
-
Mandelli1953 1740 BB56 Kuki deurkruk op langschild 282x48 mm BB56 messing gepolijst-mat messing TH51740MA-ME0101 kopen?
-
Mandelli1953 Deurkruk op schild messing gepolijst 1740 BB56 en meer Deurgarnituren en modern, klassiek of industrieel Deurbeslag van Ten Hulscher voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | TH51740MA-ME0101 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | TH51740MAME0101 |
| EAN artikel | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ten Hulscher |
| EAN leverancier | 8716075834403 |
| Merk | Mandelli1953 |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurgarnituren - Kruk-kruk schild messing |
| Productgroep | Deurkrukken op schild |
| Productsoort | Deurkruk op schild messing gepolijst |
| Type | 1740 BB56 |
| Alternatief type | 1740BB56 |
| Minimum besteleenheid | 1 paar |
| Finish | Messing gepolijst |
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Messing |
| Geveerd | Ja |
| Slotsparing | BB 56 mm |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Breedte | 48 mm |
| Lengte | Schild 282, deurkruk inclusief schild 151 mm |
| Modelnaam | Kuki |
| Eenheid | Paar |
| Lifestyle | Design |
| Geschikt als meerpuntskruk | Ja, veer verwijderen |
| Subfinish | Mat messing |