Mandelli1953 1510 BB72 Aurora deurkruk op langschild 259x48 mm BB72 24k goud TH51510MD0111
Artikelnummer: A21014743
- Deurkruk op schild 24k goud
- Mandelli1953
- Type 1510 BB72
- TH51510MD0111
Vanaf 1
€ 155,74 per paar
33,04 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Mandelli1953 Handles Made in Italy since 1953
Beschrijving
-
Deurkruk op schild 24k goud
-
Merk Mandelli1953
-
Type 1510 BB72
-
TH51510MD0111
-
Finish: 24k goud
-
Kleur: Geel
-
Materiaal: Messing
-
Lifestyle: Design
-
Geschikt als meerpuntskruk: Ja, veer verwijderen
-
Mandelli1953 1510 BB72 Aurora deurkruk op langschild 259x48 mm BB72 24k goud TH51510MD0111 kopen?
-
Mandelli1953 Deurkruk op schild 24k goud 1510 BB72 en meer Deurgarnituren en modern, klassiek of industrieel Deurbeslag van Ten Hulscher voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | TH51510MD0111 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | TH51510MD0111 |
| EAN artikel | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ten Hulscher |
| EAN leverancier | 8716075834403 |
| Merk | Mandelli1953 |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurgarnituren - Kruk-kruk schild messing |
| Productgroep | Deurkrukken op schild |
| Productsoort | Deurkruk op schild 24k goud |
| Type | 1510 BB72 |
| Alternatief type | 1510BB72 |
| Minimum besteleenheid | 1 paar |
| Finish | 24k goud |
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Messing |
| Geveerd | Ja |
| Slotsparing | BB 72 mm |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Diepte | 10 mm |
| Breedte | 48 mm |
| Lengte | Schild 259, deurkruk inclusief schild 146 mm |
| Modelnaam | Aurora |
| Eenheid | Paar |
| Lifestyle | Design |
| Geschikt als meerpuntskruk | Ja, veer verwijderen |