Mandelli1953 1290R PC55 Fan deurkruk gatdeel op langschild 240x40 mm PC55 rechtswijzend imperial brons TH51290BB0332
Artikelnummer: A21015745
- Deurkruk op schild Imperial brons
- Mandelli1953
- Type 1290R PC55
- TH51290BB0332
Vanaf 1
€ 81,51 per stuk
14,38 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Mandelli1953 Handles Made in Italy since 1953
Beschrijving
-
Deurkruk op schild Imperial brons
-
Merk Mandelli1953
-
Type 1290R PC55
-
TH51290BB0332
-
Finish: Imperial brons
-
Kleur: Bruin
-
Materiaal: Messing
-
Lifestyle: Design
-
Geschikt als meerpuntskruk: Ja, veer verwijderen
-
Mandelli1953 1290R PC55 Fan deurkruk gatdeel op langschild 240x40 mm PC55 rechtswijzend imperial brons TH51290BB0332 kopen?
-
Mandelli1953 Deurkruk op schild Imperial brons 1290R PC55 en meer Deurgarnituren gatdeel en modern, klassiek of industrieel Deurbeslag van Ten Hulscher voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | TH51290BB0332 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | TH51290BB0332 |
| EAN artikel | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ten Hulscher |
| EAN leverancier | 8716075834403 |
| Merk | Mandelli1953 |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurgarnituren gatdeel - Kruk schild gelakt |
| Productgroep | Deurkrukken op schild |
| Productsoort | Deurkruk op schild Imperial brons |
| Type | 1290R PC55 |
| Alternatief type | 1290RPC55 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Finish | Imperial brons |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Messing |
| Geveerd | Ja |
| Slotsparing | PC 55 mm |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | Schild 240, deurkruk inclusief schild 139 mm |
| Modelnaam | Fan |
| Links-rechtswijzend | Rechts |
| Eenheid | Stuk |
| Lifestyle | Design |
| Geschikt als meerpuntskruk | Ja, veer verwijderen |