Mandelli1953 1250L PC55 Piramid deurkruk gatdeel op langschild 240x40 mm PC55 linkswijzend grafiet TH51250GA0232
Artikelnummer: A21015724
- Deurkruk op schild grafiet
- Mandelli1953
- Type 1250L PC55
- TH51250GA0232
Vanaf 1
€ 106,84 per stuk
22,66 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Mandelli1953 Handles Made in Italy since 1953
Beschrijving
-
Deurkruk op schild grafiet
-
Merk Mandelli1953
-
Type 1250L PC55
-
TH51250GA0232
-
Finish: Grafiet
-
Kleur: Donkergrijs
-
Materiaal: Messing
-
Lifestyle: Design
-
Geschikt als meerpuntskruk: Ja, veer verwijderen
-
Mandelli1953 1250L PC55 Piramid deurkruk gatdeel op langschild 240x40 mm PC55 linkswijzend grafiet TH51250GA0232 kopen?
-
Mandelli1953 Deurkruk op schild grafiet 1250L PC55 en meer Deurgarnituren gatdeel en modern, klassiek of industrieel Deurbeslag van Ten Hulscher voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | TH51250GA0232 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | TH51250GA0232 |
| EAN artikel | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ten Hulscher |
| EAN leverancier | 8716075834403 |
| Merk | Mandelli1953 |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurgarnituren gatdeel - Kruk schild gelakt |
| Productgroep | Deurkrukken op schild |
| Productsoort | Deurkruk op schild grafiet |
| Type | 1250L PC55 |
| Alternatief type | 1250LPC55 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Finish | Grafiet |
| Kleur | Donkergrijs |
| Materiaal | Messing |
| Geveerd | Ja |
| Slotsparing | PC 55 mm |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | Schild 240, deurkruk inclusief schild 146 mm |
| Modelnaam | Piramid |
| Links-rechtswijzend | Links |
| Eenheid | Stuk |
| Lifestyle | Design |
| Geschikt als meerpuntskruk | Ja, veer verwijderen |