Mandelli1953 1030R PC55 Link deurkruk gatdeel op langschild 240x40 mm PC55 rechtswijzend messing gepolijst TH51030MA0332
Artikelnummer: A21015619
- Deurkruk op schild messing gepolijst
- Mandelli1953
- Type 1030R PC55
- TH51030MA0332
Vanaf 1
€ 98,08 per stuk
17,31 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Mandelli1953 Handles Made in Italy since 1953
Beschrijving
-
Deurkruk op schild messing gepolijst
-
Merk Mandelli1953
-
Type 1030R PC55
-
TH51030MA0332
-
Finish: Messing gepolijst
-
Kleur: Geel
-
Materiaal: Messing
-
Lifestyle: Design
-
Geschikt als meerpuntskruk: Ja, veer verwijderen
-
Mandelli1953 1030R PC55 Link deurkruk gatdeel op langschild 240x40 mm PC55 rechtswijzend messing gepolijst TH51030MA0332 kopen?
-
Mandelli1953 Deurkruk op schild messing gepolijst 1030R PC55 en meer Deurgarnituren gatdeel en modern, klassiek of industrieel Deurbeslag van Ten Hulscher voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | TH51030MA0332 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | TH51030MA0332 |
| EAN artikel | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ten Hulscher |
| EAN leverancier | 8716075834403 |
| Merk | Mandelli1953 |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurgarnituren gatdeel - Kruk schild messing |
| Productgroep | Deurkrukken op schild |
| Productsoort | Deurkruk op schild messing gepolijst |
| Type | 1030R PC55 |
| Alternatief type | 1030RPC55 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Finish | Messing gepolijst |
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Messing |
| Geveerd | Ja |
| Slotsparing | PC 55 mm |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | Schild 240, deurkruk inclusief schild 141 mm |
| Modelnaam | Link |
| Links-rechtswijzend | Rechts |
| Eenheid | Stuk |
| Lifestyle | Design |
| Geschikt als meerpuntskruk | Ja, veer verwijderen |