Mandelli1953 1020R PC92 Lord deurkruk gatdeel op langschild 268x48 mm PC92 rechtswijzend mat brons TH51020BD0362
Artikelnummer: A21016280
- Deurkruk op schild mat brons
- Mandelli1953
- Type 1020R PC92
- TH51020BD0362
Vanaf 1
€ 107,52 per stuk
22,81 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Mandelli1953 Handles Made in Italy since 1953
Beschrijving
-
Deurkruk op schild mat brons
-
Merk Mandelli1953
-
Type 1020R PC92
-
TH51020BD0362
-
Finish: Mat brons
-
Kleur: Bruin
-
Materiaal: Messing
-
Lifestyle: Design
-
Geschikt als meerpuntskruk: Ja, veer verwijderen
-
Mandelli1953 1020R PC92 Lord deurkruk gatdeel op langschild 268x48 mm PC92 rechtswijzend mat brons TH51020BD0362 kopen?
-
Mandelli1953 Deurkruk op schild mat brons 1020R PC92 en meer Deurgarnituren gatdeel en modern, klassiek of industrieel Deurbeslag van Ten Hulscher voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | TH51020BD0362 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | TH51020BD0362 |
| EAN artikel | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ten Hulscher |
| EAN leverancier | 8716075834403 |
| Merk | Mandelli1953 |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurgarnituren gatdeel - Kruk schild verbronsd |
| Productgroep | Deurkrukken op schild |
| Productsoort | Deurkruk op schild mat brons |
| Type | 1020R PC92 |
| Alternatief type | 1020RPC92 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Finish | Mat brons |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Messing |
| Geveerd | Ja |
| Slotsparing | PC 92 mm |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Diepte | 10 mm |
| Breedte | 48 mm |
| Lengte | Schild 268, deurkruk inclusief schild 144 mm |
| Modelnaam | Lord |
| Links-rechtswijzend | Rechts |
| Eenheid | Stuk |
| Lifestyle | Design |
| Geschikt als meerpuntskruk | Ja, veer verwijderen |