Mandelli1953 1020R blind Lord deurkruk gatdeel op langschild 268x48 mm blind messing gepolijst-mat messing TH51020MA-ME0300
Artikelnummer: A21015644
- Deurkruk op schild messing gepolijst
- Mandelli1953
- Type 1020R
- TH51020MA-ME0300
Vanaf 1
€ 97,70 per stuk
17,24 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Mandelli1953 Handles Made in Italy since 1953
Beschrijving
-
Deurkruk op schild messing gepolijst
-
Merk Mandelli1953
-
Type 1020R
-
TH51020MA-ME0300
-
Finish: Messing gepolijst
-
Kleur: Geel
-
Materiaal: Messing
-
Lifestyle: Design
-
Geschikt als meerpuntskruk: Ja, veer verwijderen
-
Mandelli1953 1020R blind Lord deurkruk gatdeel op langschild 268x48 mm blind messing gepolijst-mat messing TH51020MA-ME0300 kopen?
-
Mandelli1953 Deurkruk op schild messing gepolijst 1020R en meer Deurgarnituren gatdeel en modern, klassiek of industrieel Deurbeslag van Ten Hulscher voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | TH51020MA-ME0300 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | TH51020MAME0300 |
| EAN artikel | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ten Hulscher |
| EAN leverancier | 8716075834403 |
| Merk | Mandelli1953 |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurgarnituren gatdeel - Kruk schild messing |
| Productgroep | Deurkrukken op schild |
| Productsoort | Deurkruk op schild messing gepolijst |
| Type | 1020R |
| Alternatief type | 1020R |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Finish | Messing gepolijst |
| Subfinish | Mat messing |
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Messing |
| Geveerd | Ja |
| Slotsparing | Blind |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Diepte | 10 mm |
| Breedte | 48 mm |
| Lengte | Schild 268, deurkruk inclusief schild 144 mm |
| Modelnaam | Lord |
| Links-rechtswijzend | Rechts |
| Eenheid | Stuk |
| Lifestyle | Design |
| Geschikt als meerpuntskruk | Ja, veer verwijderen |