Mandelli1953 1020L PC92 Lord deurkruk gatdeel op langschild 268X48 mm PC92 linkswijzend brons TH51020BC0262
Artikelnummer: A21016168
- Deurkruk op schild brons
- Mandelli1953
- Type 1020L PC92
- TH51020BC0262
Vanaf 1
€ 101,69 per stuk
17,94 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Mandelli1953 Handles Made in Italy since 1953
Beschrijving
-
Deurkruk op schild brons
-
Merk Mandelli1953
-
Type 1020L PC92
-
TH51020BC0262
-
Finish: Brons
-
Kleur: Bruin
-
Materiaal: Messing
-
Lifestyle: Design
-
Geschikt als meerpuntskruk: Ja, veer verwijderen
-
Mandelli1953 1020L PC92 Lord deurkruk gatdeel op langschild 268X48 mm PC92 linkswijzend brons TH51020BC0262 kopen?
-
Mandelli1953 Deurkruk op schild brons 1020L PC92 en meer Deurgarnituren gatdeel en modern, klassiek of industrieel Deurbeslag van Ten Hulscher voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | TH51020BC0262 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | TH51020BC0262 |
| EAN artikel | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ten Hulscher |
| EAN leverancier | 8716075834403 |
| Merk | Mandelli1953 |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurgarnituren gatdeel - Kruk schild verbronsd |
| Productgroep | Deurkrukken op schild |
| Productsoort | Deurkruk op schild brons |
| Type | 1020L PC92 |
| Alternatief type | 1020LPC92 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Finish | Brons |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Messing |
| Geveerd | Ja |
| Slotsparing | PC 92 mm |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Diepte | 10 mm |
| Breedte | 48 mm |
| Lengte | Schild 268, deurkruk inclusief schild 144 mm |
| Modelnaam | Lord |
| Links-rechtswijzend | Links |
| Eenheid | Stuk |
| Lifestyle | Design |
| Geschikt als meerpuntskruk | Ja, veer verwijderen |