Maasland KSST22 kantschuif met draadeind lengte 372 mm
Artikelnummer: A11300595
- Kantschuif
- Maasland Security
- Type KSST22
- KSST22
- 8718734025818
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Maasland Group
Beschrijving
-
Kantschuif
-
Merk Maasland Security
-
Type KSST22
-
KSST22
-
8718734025818
-
Stevig uitgevoerde automatische kantschuiven geschikt voor dubbele houten of aluminium/stalen deuren
-
Automatische kantschuiven worden toegepast bij dubbele deuren, waarbij de passieve deur vergrendelt als de actieve deur wordt gesloten
-
Bij het openen van de actieve deur wordt de passieve deur automatisch ontgrendeld
-
Breedte: 25
-
Materiaal: Staal
-
Maasland KSST22 kantschuif met draadeind lengte 372 mm kopen?
-
Maasland Kantschuif automatisch en meer Schuiven en geïntegreerde totaaloplossingen voor toegangsbeveiliging van Maasland Security voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!
-
Kantriegel mit Gewindestange länge 372 mm
-
Automatic flush bolt for steel-aluminium doors
-
Crémone pour portes doubles en alu/acier
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | KSST22 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | KSST22 |
| EAN artikel | 8718734025818 |
| Intrastat CBS code | 83014019 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Maasland Groep |
| EAN leverancier | 8712423018334 |
| Merk | Maasland Security |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Schuiven - Kantschuif automatisch |
| Productgroep | Deurbeslag |
| Productsoort | Kantschuif |
| Type | KSST22 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Breedte | 25 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Materiaal | Staal |
| Lengte | 372 mm |
| Toepassing | Profieldeuren |