Maasland E-TS61NB deurdranger met glijarm sterkte 3-6 niet scharnierzijde zwart
Artikelnummer: A11301822
- Hydraulische deurdranger
- Maasland Security
- Type E-TS61NB
- E-TS61NB
- 8718734026068
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Maasland Group
Beschrijving
-
Hydraulische deurdranger
-
Merk Maasland Security
-
Type E-TS61NB
-
E-TS61NB
-
8718734026068
-
Deze hydraulische deurdrangers zijn ontworpen om de deur, nadat deze handmatig is geopend, automatisch te sluiten
-
Alle modellen zijn voorzien van een traploos instelbare sterkte, sluitsnelheid, eindslag, openingsdemping en sluitvertraging (instelbaar)
-
Door de unieke gelagerde nokkenas kunnen de deurdrangers met zeer lage druk handmatig worden geopend en zijn dus zeer geschikt voor mindervaliden, ouderen en kinderen
-
Kleur: Zwart
-
Montage: Deurbladmontage of Kopmontage
-
Keurmerk: EN1154A
-
Afdekkap: RVS
-
Geschikt voor rook- en brandwerende deuren: Ja
-
Type arm: Glijarm
-
Maasland E-TS61NB deurdranger met glijarm sterkte 3-6 niet scharnierzijde zwart kopen?
-
Maasland Deurdranger met sluitvertraging en meer Deurdrangers en geïntegreerde totaaloplossingen voor toegangsbeveiliging van Maasland Security voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!
-
Türschließer mit Gleitschiene Schließkraft 3-6 Bandgegenseite schwarz
-
Door closer with slide arm size 3-6 hinge opposite side black
-
Ferme-porte hydraulique avec bras à glissière force 3-6 montage du côté opposé des charnières de la porte noir
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | E-TS61NB |
| Alternatief artikelnummer leverancier | ETS61NB |
| EAN artikel | 8718734026068 |
| Intrastat CBS code | 83014019 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Maasland Groep |
| EAN leverancier | 8712423018334 |
| Merk | Maasland Security |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Deurdrangers - Deurdranger met sluitvertraging |
| Productgroep | Deurdrangers |
| Productsoort | Hydraulische deurdranger |
| Type | E-TS61NB |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Kleur | Zwart |
| Montage | Deurbladmontage of kopmontage |
| Keurmerk | EN1154A |
| Sluitsterkte | 2-5 |
| Maximale deurbreedte | 1250 mm |
| Maximaal deurgewicht | 100 kg |
| Afdekkap | RVS |
| Geschikt voor rook- en brandwerende deuren | Ja |
| Type arm | Glijarm |
| Glijarm montage | Niet scharnierzijde deur |