Maasland E-TS41BB deurdranger met glijarm sterkte 1-4 geschikt voor E-MVB kleur zwart
Artikelnummer: A11301730
- Deurdranger met glijarm sterkte 1-4 geschikt voor E-MVB kleur zwart
- Maasland Security
- Type E-TS41BB
- E-TS41BB
- 8719743767119
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Maasland Group
Beschrijving
-
Deurdranger met glijarm sterkte 1-4 geschikt voor E-MVB kleur zwart
-
Merk Maasland Security
-
Type E-TS41BB
-
E-TS41BB
-
8719743767119
-
Deze hydraulische deurdrangers zijn ontworpen om dedeur, nadat deze handmatig is geopend, automatischte sluiten
-
Alle modellen zijn voorzien van een traploosinstelbare sterkte, sluitsnelheid, eindslag en gefixeerdeopeningsdemping
-
Kleur: Zwart
-
Montage: Deurbladmontage of Kopmontage
-
Keurmerk: EN1154A
-
Sluitsterkte: 1-4
-
Maximale deurbreedte: 1100
-
Maximaal deurgewicht: 80
-
Afdekkap: RVS
-
Geschikt voor rook- en brandwerende deuren: Ja
-
Type arm: Glijarm
-
Geschikt voor vastzetinrichting: Ja
-
Maasland E-TS41BB deurdranger met glijarm sterkte 1-4 geschikt voor E-MVB kleur zwart kopen?
-
Maasland Deurdranger met glijarm en meer Deurdrangers en geïntegreerde totaaloplossingen voor toegangsbeveiliging van Maasland Security voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!
-
Türschließer mit Gleitschiene Schließkraft 1-4 geeignet für E-MVB Feststellung Farbe Schwarz
-
Door closer with slide arm size 1-4 for E-MVB color Black
-
Ferme-porte hydraulique avec bras à glissière force 1–4 couleur noir
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | E-TS41BB |
| Alternatief artikelnummer leverancier | ETS41BB |
| EAN artikel | 8719743767119 |
| Intrastat CBS code | 83014019 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Maasland Groep |
| EAN leverancier | 8712423018334 |
| Merk | Maasland Security |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Deurdrangers - Deurdranger met glijarm |
| Productgroep | Deurdrangers |
| Productsoort | Deurdranger met glijarm sterkte 1-4 geschikt voor E-MVB kleur zwart |
| Type | E-TS41BB |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Kleur | Zwart |
| Montage | Deurbladmontage of kopmontage |
| Keurmerk | EN1154A |
| Sluitsterkte | 1-4 |
| Maximale deurbreedte | 1100 mm |
| Maximaal deurgewicht | 80 kg |
| Afdekkap | RVS |
| Geschikt voor rook- en brandwerende deuren | Ja |
| Type arm | Glijarm |
| Geschikt voor vastzetinrichting | Ja |
Aanbevolen producten
-
Maasland E-MPU hydraulische deurdranger montageplaat voor E-TS41 en E-TS50
A11300578
- Montageplaat
- Maasland Security
- Type E-MPU
- E-MPU
- 8718734029014
Vanaf 1 € 15,79 per stuk 2,79 € off -15% Incl. 21,00% BTW -
Maasland E-LB30 montage profiel voor glijrail E-TS41B, TS51, TS61 en TS62
A11301340
- Montage profiel voor glijrail
- Maasland Security
- Type E-LB30
- E-LB30
- 8719743764675
Vanaf 1 € 48,50 per stuk 12,12 € off -20% Incl. 21,00% BTW -
Maasland E-MVB mechanische vastzetinrichting voor E-TS41, E-TS51 en E-TS61
A11300909
- Vastzetinrichting mechanisch
- Maasland Security
- Type E-MVB
- E-MVB
- 8718734022800
Vanaf 1 € 36,83 per stuk 9,21 € off -20% Incl. 21,00% BTW -
Maasland E-MOB1 openingsbegrenzer voor E-TS41B, E-TS51, E-TS61 en E-TS62
A11301339
- Openingsbegrenzer
- Maasland Security
- Type E-MOB1
- E-MOB1
- 8719743764323
Vanaf 1 € 32,28 per stuk 8,07 € off -20% Incl. 21,00% BTW