Maasland 9144K vrijloopdeurdranger met glijarm voor kopmontage met terugligging 40-96 mm sterkte 3-5 zilver met rookmelder
Artikelnummer: A11301827
- Vrijloop deurdranger
- Maasland Security
- Type 9144K
- 9144K
- 8719743768970
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Maasland Group
Beschrijving
-
Vrijloop deurdranger
-
Merk Maasland Security
-
Type 9144K
-
9144K
-
8719743768970
-
Deze elektro-hydraulische deurdrangers zijn ontworpen om een deur bij brand automatisch te sluiten
-
Dat kan bijvoorbeeld via een brandmeldinstallatie, afstandsbediening of paniekknop
-
Zodra de deur meer dan 1˚ wordt geopend wordt de vrijloopfunctie geactiveerd zodat de deur slechts één keer tot de gewenste hoek hoeft te worden geopend naar de gewenste hoek
-
Daarna kan de deur vrij worden bewogen zonder hinderlijke weerstand (deuropening aandraaimomenten lager dan 25 Nm - DIN EN 18040)
-
De vastzetting wordt geactiveerd door het brandmeldinstallatie, een extra drukknop of door het uitschakelen van de 24 V voedingsspanning
-
Alle modellen zijn voorzien van een instelbare sluitsnelheid, instelbare eindslag en verstelbare arm
-
De deurdrangers kunnen met zeer lage druk handmatig kunnen worden geopend en dus zeer geschikt zijn voor mindervaliden, ouderen en kinderen
-
Deze deurdrangers zijn geschikt voor kopmontage aan de niet scharnierzijde van de deur en speciaal ontwikkeld voor deuren met een terugligging van 40-96 mm
-
Deze deurdranger wordt geleverd met een RMB230 rookmelder.
-
Maasland 9144K vrijloopdeurdranger met glijarm voor kopmontage met terugligging 40-96 mm sterkte 3-5 zilver met rookmelder kopen?
-
Maasland Deurdranger met vrijloop glijarm en meer Deurdrangers en geïntegreerde totaaloplossingen voor toegangsbeveiliging van Maasland Security voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!
-
Türschließer Freilauf mit Gleitschiene Schließkraft 3-5 DIN Links und rechts NL version Rücklage silber mit rauchmelder
-
door closer free swing 3-5 sliding rail L + R NL version silver with smoke detector
-
Ferme-porte à ouverture libre avec bras coulissant force 3-5 version NL argent avec detecteur fumée
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9144K |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9144K |
| EAN artikel | 8719743768970 |
| Intrastat CBS code | 83014019 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Maasland Groep |
| EAN leverancier | 8712423018334 |
| Merk | Maasland Security |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Deurdrangers - Deurdranger met vrijloop glijarm |
| Productgroep | Deurdrangers |
| Productsoort | Vrijloop deurdranger |
| Type | 9144K |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Kleur | Zilvergrijs |
| Montage | Kopmontage |
| Keurmerk | EN1154 en EN1155 |
| Sluitsterkte | 3-5 |
| Maximale deurbreedte | 1250 mm |
| Maximaal deurgewicht | 120 kg |
| Afdekkap | RVS |
| Geschikt voor rook- en brandwerende deuren | Ja |
| Type arm | Glijarm |
| Vrijloopdranger | Ja |
| Voeding | 24 V |
| Verbruik | 114 mA |
| Rookmelder meegeleverd | Ja |
| Voeding rookmelder | 230 V |
| Soort voedingsspanning | AC |