Maasland 37DSMDT elektro magneet dubbel opbouw 12-24 V DC spoel- en deurstand signalering timer 540 kg
Artikelnummer: A11300607
- Elektromagneet
- Maasland Security
- Type 37DSMDT
- 37DSMDT
- 8718734025238
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Maasland Group
Beschrijving
-
Elektromagneet
-
Merk Maasland Security
-
Type 37DSMDT
-
37DSMDT
-
8718734025238
-
Sterke vergrendeling bestaande uit een dubbele magneet en twee ankerplaten die op het kozijn en deur worden gemonteerd
-
Als de ankerplaat tegen de magneet aan wordt gedrukt en de spanning staat op de magneet dan vergrendelt deze
-
Door de spanning te onderbreken wordt de magneet ontgrendeld
-
Standaard voorzien van spoel- en deurstandsignalering, timer en LED indicatie
-
Geschikt voor 12 V= en 24 V= en horizontaal of verticaal te monteren
-
Houdkracht: 5450
-
Hoogte: 76
-
Breedte: 534
-
Diepte: 42
-
Aansluitspanning: 12-24
-
Stroomsoort: DC
-
Stroomprincipe: Spanningsloos ontgrendelt
-
LED status: Ja
-
Timer: Ja
-
Signalering: Spoel en deurstand
-
Maasland 37DSMDT elektro magneet dubbel opbouw 12-24 V DC spoel- en deurstand signalering timer 540 kg kopen?
-
Maasland Deurmagneet elektrisch en meer Deurmagneten en geïntegreerde totaaloplossingen voor toegangsbeveiliging van Maasland Security voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!
-
Magnet doppelt 2x Rückmeldekontakt Timer 12-24 V= Haltekraftt 540 kg
-
Maglock double 2x monitoring timer 12-24 V= holding force 540 kg
-
Ventouse électromagnétique double montage en applique avec signalisation de bobine et de position de porte minuterie et indication LED 12/24 V=
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 37DSMDT |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 37DSMDT |
| EAN artikel | 8718734025238 |
| Intrastat CBS code | 83014019 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Maasland Groep |
| EAN leverancier | 8712423018334 |
| Merk | Maasland Security |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Deurmagneten - Deurmagneet elektrisch |
| Productgroep | Elektromagneten |
| Productsoort | Elektromagneet |
| Type | 37DSMDT |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Houdkracht | 5450 N |
| Hoogte | 76 mm |
| Breedte | 534 mm |
| Diepte | 42 mm |
| Aansluitspanning | 12-24 V |
| Stroomsoort | DC |
| Stroomprincipe | Spanningsloos ontgrendelt |
| LED status | Ja |
| Timer | Ja |
| Signalering | Spoel en deurstand |
Aanbevolen producten
-
Maasland 37DZLC ZL-steun met afdekkap voor 37DSMDT
A11300644
- ZL-steun
- Maasland Security
- Type 37DZLC
- 37DZLC
- 8718734025252
Vanaf 1 € 330,56 per stuk 110,19 € off -25% Incl. 21,00% BTW -
Maasland 37AP opbouwbracket frame voor ankerplaat 37 serie
A11300637
- Opbouwbracket
- Maasland Security
- Type 37AP
- 37AP
- 8718734028291
Vanaf 1 € 74,83 per stuk 18,71 € off -20% Incl. 21,00% BTW -
Maasland 37DLC L-steun met afdekkap voor 37DSMDT
A11300636
- L-steun
- Maasland Security
- Type 37DLC
- 37DLC
- 8718734025245
Vanaf 1 € 107,84 per stuk 26,96 € off -20% Incl. 21,00% BTW