Kobout 7127EV12K veerring DIN 127B galvanisch verzinkt - A50458529 - afbeelding 1
Kobout 7127EV12K veerring DIN 127B galvanisch verzinkt - A50458529 - afbeelding 2
Kobout 7127EV12K veerring DIN 127B galvanisch verzinkt M12
Artikelnummer: A50458529
  • Veerring DIN 127B verenstaal verzinkt
  • Kobout
  • Type 7127EV12K
  • 7127EV12K
Video's
Bedrijfspresentatie Kobout It's more than fasteners
Beschrijving
  • Merk Kobout
  • Type 7127EV12K
  • 7127EV12K
  • Normering DIN-ISO: 127
  • Oppervlaktebehandeling: galvanisch verzinkt
  • UItvoering: staal-ijzer
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Veerring DIN 127B verenstaal verzinkt 7127EV12K kopen?
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 7127EV12K
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Kobout
EAN leverancier 8716024000002
Merk Kobout
Productgroep Veerringen
Productsoort Veerring DIN 127B verenstaal verzinkt
Type 7127EV12K
Minimum besteleenheid 100 stuks
Normering DIN-ISO 127
Diameter 12 mm
Breedte 21,1 mm
Dikte 2,5 mm