Kobout 4963A216035 metaalschroef verzonken kop zaagsnede DIN 963 RVS A2 M16x35 mm
Artikelnummer: A50481581
- Metaalschroef platverzonken kop zaagsnede DIN 963 RVS A2
- Kobout
- Type 4963A216035
- 4963A216035
- 8720096218586
Vanaf 25
€ 108,38 per 25 stuks
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Kobout It's more than fasteners
Beschrijving
-
Metaalschroef platverzonken kop zaagsnede DIN 963 RVS A2
-
Merk Kobout
-
Type 4963A216035
-
4963A216035
-
8720096218586
-
Normering DIN-ISO: 963
-
Kwaliteit: A2
-
Aandrijving: zaagsnede
-
Draadvorm: metrisch
-
Kopvorm: verzonkenkop
-
UItvoering: roestvaststaal A2
-
ROHS-conform: ja
-
Kobout Metaalschroef platverzonken kop zaagsnede DIN 963 RVS A2 4963A216035 kopen?
-
Kobout Metaalschroef platverzonken kop zaagsnede DIN 963 RVS A2 en meer Metaalschroeven en Stalen en RVS bevestigingsmaterialen voor klus en project bestel je snel en gemakkelijk bij IJzerwarenUnie!
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 4963A216035 |
| EAN artikel | 8720096218586 |
| Intrastat CBS code | 73181552 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Kobout |
| EAN leverancier | 8716024000002 |
| Merk | Kobout |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Schroeven - Metaalschroeven - Metaalschroef platverzonken kop zaagsnede DIN 963 RVS A2 |
| Productgroep | Metaalschroeven |
| Productsoort | Metaalschroef platverzonken kop zaagsnede DIN 963 RVS A2 |
| Type | 4963A216035 |
| Minimum besteleenheid | 25 stuks |
| Normering DIN-ISO | 963 |
| Lengte | 35 mm |
| Kwaliteit | A2 |
| Diameter | 16 mm |
| Aandrijving | Zaagsnede |
| Draadvorm | Metrisch |
| Draadlengte | 27 mm |
| Kophoogte | 8 mm |
| Spoed | 2 |
| Kopdiameter | 29 mm |
| Kopvorm | Verzonkenkop |
| Uitvoering | Roestvaststaal A2 |
| ROHS-conform | Ja |
| Verpakkingseenheid | 25 stuks |