Kobout 4444BA216100 knevelbout met vlakke zijden DIN 444B RVS A2 M16x100 - A50477895 - afbeelding 1
Kobout 4444BA216100 knevelbout met vlakke zijden DIN 444B RVS A2 M16x100 mm
Artikelnummer: A50477895
  • Knevelschroef DIN 444B RVS A2
  • Kobout
  • Type 4444BA216100
  • 4444BA216100
Video's
Bedrijfspresentatie Kobout It's more than fasteners
Beschrijving
  • Merk Kobout
  • Type 4444BA216100
  • 4444BA216100
  • Normering DIN-ISO: 444B
  • Kwaliteit: A2
  • Draadvorm: metrisch
  • UItvoering: roestvaststaal
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Knevelschroef DIN 444B RVS A2 4444BA216100 kopen?
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 4444BA216100
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Kobout
EAN leverancier 8716024000002
Merk Kobout
Productgroep Knevelschroeven
Productsoort Knevelschroef DIN 444B RVS A2
Type 4444BA216100
Minimum besteleenheid 25 stuks
Normering DIN-ISO 444B
Lengte 100 mm
Kwaliteit A2
Diameter 16 mm
Draadvorm Metrisch
Draadlengte 38 mm
Kophoogte 32 mm