Kobout 3912ZW942320 binnenzeskantbout cilinderkop DIN 912 10.9 onbehandeld staal M42x320 mm
Artikelnummer: A50479484
  • Metaalschroef cilinderkop binnenzeskant DIN 912 staal
  • Kobout
  • Type 3912ZW942320
  • 3912ZW942320
Video's
Bedrijfspresentatie Kobout It's more than fasteners
Beschrijving
  • Merk Kobout
  • Type 3912ZW942320
  • 3912ZW942320
  • Normering DIN-ISO: 912
  • Aandrijving: binnenzeskant
  • Draadvorm: metrisch
  • Kopvorm: cilinderkop
  • Oppervlaktebehandeling: onbehandeld staal
  • UItvoering: staal-ijzer
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Metaalschroef cilinderkop binnenzeskant DIN 912 staal 3912ZW942320 kopen?
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 3912ZW942320
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Kobout
EAN leverancier 8716024000002
Merk Kobout
Productgroep Metaalschroeven
Productsoort Metaalschroef cilinderkop binnenzeskant DIN 912 staal
Type 3912ZW942320
Minimum besteleenheid 5 stuks
Kwaliteit 10.9
Diameter 42 mm
Lengte 320 mm
Normering DIN-ISO 912
Aandrijving Binnenzeskant
Draadvorm Metrisch
Draadlengte 96 mm
Sleutelwijdte 32 mm
Kophoogte 42 mm
Spoed 4,5
Kopdiameter 63 mm