Kobout 3912ZW33200 binnenzeskantbout cilinderkop DIN 912 8.8 onbehandeld staal M33x200 mm
Artikelnummer: A50479409
  • Metaalschroef cilinderkop binnenzeskant DIN 912 staal
  • Kobout
  • Type 3912ZW33200
  • 3912ZW33200
Video's
Bedrijfspresentatie Kobout It's more than fasteners
Beschrijving
  • Merk Kobout
  • Type 3912ZW33200
  • 3912ZW33200
  • Normering DIN-ISO: 912
  • Aandrijving: binnenzeskant
  • Draadvorm: metrisch
  • Kopvorm: cilinderkop
  • Oppervlaktebehandeling: onbehandeld staal
  • UItvoering: staal-ijzer
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Metaalschroef cilinderkop binnenzeskant DIN 912 staal 3912ZW33200 kopen?
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 3912ZW33200
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Kobout
EAN leverancier 8716024000002
Merk Kobout
Productgroep Metaalschroeven
Productsoort Metaalschroef cilinderkop binnenzeskant DIN 912 staal
Type 3912ZW33200
Minimum besteleenheid 5 stuks
Kwaliteit 8.8
Diameter 33 mm
Lengte 200 mm
Normering DIN-ISO 912
Aandrijving Binnenzeskant
Draadvorm Metrisch
Draadlengte 78 mm
Sleutelwijdte 24 mm
Kophoogte 33 mm
Spoed 3,5
Kopdiameter 50 mm