Kobout 37991ZW8812110 binnenzeskantbout verzonken kop DIN 7991 8.8 onbehandeld staal M12x110 mm
Artikelnummer: A50484785
  • Metaalschroef platverzonken kop binnenzeskant DIN 7991 blank
  • Kobout
  • Type 37991ZW8812110
  • 37991ZW8812110
Video's
Bedrijfspresentatie Kobout It's more than fasteners
Beschrijving
  • Merk Kobout
  • Type 37991ZW8812110
  • 37991ZW8812110
  • Normering DIN-ISO: 7991
  • Aandrijving: binnenzeskant
  • Draadvorm: metrisch
  • Kopvorm: verzonkenkop
  • Oppervlaktebehandeling: onbehandeld staal
  • UItvoering: staal-ijzer
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Metaalschroef platverzonken kop binnenzeskant DIN 7991 blank 37991ZW8812110 kopen?
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 37991ZW8812110
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Kobout
EAN leverancier 8716024000002
Merk Kobout
Productgroep Metaalschroeven
Productsoort Metaalschroef platverzonken kop binnenzeskant DIN 7991 blank
Type 37991ZW8812110
Minimum besteleenheid 25 stuks
Normering DIN-ISO 7991
Lengte 110 mm
Kwaliteit 8.8
Diameter 12 mm
Aandrijving Binnenzeskant
Draadvorm Metrisch
Draadlengte 36 mm
Sleutelwijdte 8 mm
Kophoogte 6,5 mm
Spoed 1,75
Kopdiameter 24 mm