Kobout 36912EV20110 binnenzeskantbout cilinderkop laag met tapgeleiding DIN 6912 8.8 galvanisch verzinkt M20x110 mm
Artikelnummer: A50484044
- Metaalschroef lage kop binnenzeskant DIN 6912 verzinkt
- Kobout
- Type 36912EV20110
- 36912EV20110
Vanaf 25
Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Kobout It's more than fasteners
Beschrijving
Merk Kobout
Type 36912EV20110
36912EV20110
Normering DIN-ISO: 6912
Aandrijving: binnenzeskant
Draadvorm: metrisch
Kopvorm: cilinderkop laag
Oppervlaktebehandeling: galvanisch verzinkt
UItvoering: staal-ijzer
ROHS-conform: ja
Kobout Metaalschroef lage kop binnenzeskant DIN 6912 verzinkt 36912EV20110 kopen?
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 36912EV20110 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Kobout |
| EAN leverancier | 8716024000002 |
| Merk | Kobout |
| Productgroep | Metaalschroeven |
| Productsoort | Metaalschroef lage kop binnenzeskant DIN 6912 verzinkt |
| Type | 36912EV20110 |
| Minimum besteleenheid | 25 stuks |
| Normering DIN-ISO | 6912 |
| Lengte | 110 mm |
| Kwaliteit | 8.8 |
| Diameter | 20 mm |
| Draadvorm | Metrisch |
| Draadlengte | 46 mm |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Kophoogte | 12 mm |
| Spoed | 2,5 |
| Kopdiameter | 30 mm |