Kobout 2960ZW9423160 zeskantbout DIN 960 10.9 onbehandeld staal M42x3x160 - A50463955 - afbeelding 1
Kobout 2960ZW9423160 zeskantbout DIN 960 10.9 onbehandeld staal M42x3x160 mm
Artikelnummer: A50463955
  • Zeskantbout DIN 960 10.9
  • Kobout
  • Type 2960ZW9423160
  • 2960ZW9423160
Beschrijving
  • Zeskantbout DIN 960 10.9
  • Merk Kobout
  • Type 2960ZW9423160
  • 2960ZW9423160
  • Normering DIN-ISO: 960
  • Kwaliteit: 10.9
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Zeskantbout DIN 960 10.9 2960ZW9423160 kopen?
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 2960ZW9423160
Productgroep Zeskantbouten
Productsoort Zeskantbout DIN 960 10.9
Type 2960ZW9423160
Minimum besteleenheid 1 stuk
Normering DIN-ISO 960
Lengte 160 mm
Kwaliteit 10.9
Diameter 42 mm
Aandrijving Buitenzeskant
Draadvorm Metrisch
Draadlengte 90 mm
Sleutelwijdte 65 mm
Kophoogte 26 mm