Kobout 2960ZW9302100 zeskantbout DIN 960 10.9 onbehandeld staal M30x2x100 - A50463933 - afbeelding 1
Kobout 2960ZW9302100 zeskantbout DIN 960 10.9 onbehandeld staal M30x2x100 mm
Artikelnummer: A50463933
  • Zeskantbout DIN 960 10.9
  • Kobout
  • Type 2960ZW9302100
  • 2960ZW9302100
Beschrijving
  • Zeskantbout DIN 960 10.9
  • Merk Kobout
  • Type 2960ZW9302100
  • 2960ZW9302100
  • Normering DIN-ISO: 960
  • Kwaliteit: 10.9
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Zeskantbout DIN 960 10.9 2960ZW9302100 kopen?
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 2960ZW9302100
Productgroep Zeskantbouten
Productsoort Zeskantbout DIN 960 10.9
Type 2960ZW9302100
Minimum besteleenheid 10 stuks
Normering DIN-ISO 960
Lengte 100 mm
Kwaliteit 10.9
Diameter 30 mm
Aandrijving Buitenzeskant
Draadvorm Metrisch
Draadlengte 66 mm
Sleutelwijdte 46 mm
Kophoogte 18,7 mm