Kobout 2933VI20150 zeskanttapbout DIN 933 8.8 thermisch verzinkt ISO-passend M20x150 mm
Artikelnummer: A50467059
  • Zeskanttapbout DIN 933 thermisch verzinkt ISO
  • Kobout
  • Type 2933VI20150
  • 2933VI20150
Beschrijving
  • Merk Kobout
  • Type 2933VI20150
  • 2933VI20150
  • Normering DIN-ISO: 933
  • Kwaliteit: 8.8
  • Aandrijving: buitenzeskant
  • Draadvorm: metrisch
  • Kopvorm: buitenzeskantkop
  • Oppervlaktebehandeling: thermisch verzinkt ISO-passend
  • UItvoering: staal-ijzer
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Zeskanttapbout DIN 933 thermisch verzinkt ISO 2933VI20150 kopen?
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 2933VI20150
Merk Kobout
Productgroep Zeskanttapbouten
Productsoort Zeskanttapbout DIN 933 thermisch verzinkt ISO
Type 2933VI20150
Minimum besteleenheid 25 stuks
Normering DIN-ISO 933
Lengte 150 mm
Kwaliteit 8.8
Diameter 20 mm
Aandrijving Buitenzeskant
Draadvorm Metrisch
Draadlengte 150 mm
Sleutelwijdte 30 mm
Kophoogte 12,5 mm