Kobout 2933VI20140 zeskanttapbout DIN 933 8.8 thermisch verzinkt ISO-passend M20x140 mm
Artikelnummer: A50467058
  • Zeskanttapbout DIN 933 thermisch verzinkt ISO
  • Kobout
  • Type 2933VI20140
  • 2933VI20140
Video's
Bedrijfspresentatie Kobout It's more than fasteners
Beschrijving
  • Merk Kobout
  • Type 2933VI20140
  • 2933VI20140
  • Normering DIN-ISO: 933
  • Kwaliteit: 8.8
  • Aandrijving: buitenzeskant
  • Draadvorm: metrisch
  • Kopvorm: buitenzeskantkop
  • Oppervlaktebehandeling: thermisch verzinkt ISO-passend
  • UItvoering: staal-ijzer
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Zeskanttapbout DIN 933 thermisch verzinkt ISO 2933VI20140 kopen?
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 2933VI20140
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Kobout
EAN leverancier 8716024000002
Merk Kobout
Productgroep Zeskanttapbouten
Productsoort Zeskanttapbout DIN 933 thermisch verzinkt ISO
Type 2933VI20140
Minimum besteleenheid 25 stuks
Normering DIN-ISO 933
Lengte 140 mm
Kwaliteit 8.8
Diameter 20 mm
Aandrijving Buitenzeskant
Draadvorm Metrisch
Draadlengte 140 mm
Sleutelwijdte 30 mm
Kophoogte 12,5 mm