Kobout 2931EV920160 zeskantbout DIN 931 10.9 galvanisch verzinkt M20x160 - A50458855 - afbeelding 1
Kobout 2931EV920160 zeskantbout DIN 931 10.9 galvanisch verzinkt M20x160 - A50458855 - afbeelding 2
Kobout 2931EV920160 zeskantbout DIN 931 10.9 galvanisch verzinkt M20x160 mm
Artikelnummer: A50458855
  • Zeskantbout DIN 931 staal 10.9 verzinkt
  • Kobout
  • Type 2931EV920160
  • 2931EV920160
Beschrijving
  • Merk Kobout
  • Type 2931EV920160
  • 2931EV920160
  • Normering DIN-ISO: 931
  • Kwaliteit: 10.9
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Zeskantbout DIN 931 staal 10.9 verzinkt 2931EV920160 kopen?
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 2931EV920160
Productgroep Zeskantbouten
Productsoort Zeskantbout DIN 931 staal 10.9 verzinkt
Type 2931EV920160
Minimum besteleenheid 10 stuks
Normering DIN-ISO 931
Lengte 160 mm
Kwaliteit 10.9
Diameter 20 mm
Aandrijving Buitenzeskant
Draadvorm Metrisch
Draadlengte 52 mm
Sleutelwijdte 30 mm
Kophoogte 12,5 mm