Kobout 2931EV916240 zeskantbout DIN 931 10.9 galvanisch verzinkt M16x240 mm
Artikelnummer: A50463246
- Zeskantbout DIN 931 staal 10.9 verzinkt
- Kobout
- Type 2931EV916240
- 2931EV916240
Vanaf 25
Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Kobout It's more than fasteners
Beschrijving
Merk Kobout
Type 2931EV916240
2931EV916240
Normering DIN-ISO: 931
Kwaliteit: 10.9
Aandrijving: buitenzeskant
Draadvorm: metrisch
Kopvorm: buitenzeskantkop
Oppervlaktebehandeling: galvanisch verzinkt
UItvoering: staal-ijzer
ROHS-conform: ja
Kobout Zeskantbout DIN 931 staal 10.9 verzinkt 2931EV916240 kopen?
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 2931EV916240 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Kobout |
| EAN leverancier | 8716024000002 |
| Merk | Kobout |
| Productgroep | Zeskantbouten |
| Productsoort | Zeskantbout DIN 931 staal 10.9 verzinkt |
| Type | 2931EV916240 |
| Minimum besteleenheid | 25 stuks |
| Normering DIN-ISO | 931 |
| Lengte | 240 mm |
| Kwaliteit | 10.9 |
| Diameter | 16 mm |
| Draadvorm | Metrisch |
| Draadlengte | 57 mm |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Kophoogte | 10 mm |