Kobout 2931EV908150 zeskantbout DIN 931 10.9 galvanisch verzinkt M8x150 mm
Artikelnummer: A50463232
- Zeskantbout DIN 931 staal 10.9 verzinkt
- Kobout
- Type 2931EV908150
- 2931EV908150
- 8716024044310
Vanaf 50
€ 48,81 per 50 stuks
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Kobout It's more than fasteners
Beschrijving
-
Zeskantbout DIN 931 staal 10.9 verzinkt
-
Merk Kobout
-
Type 2931EV908150
-
2931EV908150
-
8716024044310
-
Normering DIN-ISO: 931
-
Kwaliteit: 10.9
-
Aandrijving: buitenzeskant
-
Draadvorm: metrisch
-
Kopvorm: buitenzeskantkop
-
Oppervlaktebehandeling: galvanisch verzinkt
-
UItvoering: staal-ijzer
-
ROHS-conform: ja
-
Kobout Zeskantbout DIN 931 staal 10.9 verzinkt 2931EV908150 kopen?
-
Kobout Zeskantbout DIN 931 verzinkt en meer Zeskantbouten en Stalen en RVS bevestigingsmaterialen voor klus en project bestel je snel en gemakkelijk bij IJzerwarenUnie!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 2931EV908150 |
| EAN artikel | 8716024044310 |
| Intrastat CBS code | 73181588 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Kobout |
| EAN leverancier | 8716024000002 |
| Merk | Kobout |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Bouten - Zeskantbouten - Zeskantbout DIN 931 verzinkt |
| Productgroep | Zeskantbouten |
| Productsoort | Zeskantbout DIN 931 staal 10.9 verzinkt |
| Type | 2931EV908150 |
| Minimum besteleenheid | 50 stuks |
| Normering DIN-ISO | 931 |
| Lengte | 150 mm |
| Kwaliteit | 10.9 |
| Diameter | 8 mm |
| Aandrijving | Buitenzeskant |
| Draadvorm | Metrisch |
| Draadlengte | 28 mm |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Kophoogte | 5,3 mm |
| Spoed | 1,25 |
| Kopvorm | Buitenzeskantkop |
| Oppervlaktebehandeling | Galvanisch verzinkt |
| Uitvoering | Staal-ijzer |
| ROHS-conform | Ja |
| Verpakkingseenheid | 50 stuks |