Kobout 2931EV30230 zeskantbout DIN 931 8.8 galvanisch verzinkt M30x230 - A50463213 - afbeelding 1
Kobout 2931EV30230 zeskantbout DIN 931 8.8 galvanisch verzinkt M30x230 - A50463213 - afbeelding 2
Kobout 2931EV30230 zeskantbout DIN 931 8.8 galvanisch verzinkt M30x230 mm
Artikelnummer: A50463213
  • Zeskantbout DIN 931 verzinkt
  • Kobout
  • Type 2931EV30230
  • 2931EV30230
Beschrijving
  • Zeskantbout DIN 931 verzinkt
  • Merk Kobout
  • Type 2931EV30230
  • 2931EV30230
  • Normering DIN-ISO: 931
  • Kwaliteit: 8.8
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Zeskantbout DIN 931 verzinkt 2931EV30230 kopen?
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 2931EV30230
Productgroep Zeskantbouten
Productsoort Zeskantbout DIN 931 verzinkt
Type 2931EV30230
Minimum besteleenheid 5 stuks
Normering DIN-ISO 931
Lengte 230 mm
Kwaliteit 8.8
Diameter 30 mm
Aandrijving Buitenzeskant
Draadvorm Metrisch
Draadlengte 85 mm
Sleutelwijdte 46 mm
Kophoogte 18,7 mm