Kobout 2931EV24410 zeskantbout DIN 931 8.8 galvanisch verzinkt M24x410 - A50463206 - afbeelding 1
Kobout 2931EV24410 zeskantbout DIN 931 8.8 galvanisch verzinkt M24x410 - A50463206 - afbeelding 2
Kobout 2931EV24410 zeskantbout DIN 931 8.8 galvanisch verzinkt M24x410 mm
Artikelnummer: A50463206
  • Zeskantbout DIN 931 verzinkt
  • Kobout
  • Type 2931EV24410
  • 2931EV24410
Beschrijving
  • Zeskantbout DIN 931 verzinkt
  • Merk Kobout
  • Type 2931EV24410
  • 2931EV24410
  • Normering DIN-ISO: 931
  • Kwaliteit: 8.8
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Zeskantbout DIN 931 verzinkt 2931EV24410 kopen?
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 2931EV24410
Productgroep Zeskantbouten
Productsoort Zeskantbout DIN 931 verzinkt
Type 2931EV24410
Minimum besteleenheid 1 stuk
Normering DIN-ISO 931
Lengte 410 mm
Kwaliteit 8.8
Diameter 24 mm
Aandrijving Buitenzeskant
Draadvorm Metrisch
Draadlengte 54 mm
Sleutelwijdte 36 mm
Kophoogte 15 mm