Kobout 2931EV16330 zeskantbout DIN 931 8.8 galvanisch verzinkt M16x330 - A50463185 - afbeelding 1
Kobout 2931EV16330 zeskantbout DIN 931 8.8 galvanisch verzinkt M16x330 - A50463185 - afbeelding 2
Kobout 2931EV16330 zeskantbout DIN 931 8.8 galvanisch verzinkt M16x330 mm
Artikelnummer: A50463185
  • Zeskantbout DIN 931 verzinkt
  • Kobout
  • Type 2931EV16330
  • 2931EV16330
Video's
Bedrijfspresentatie Kobout It's more than fasteners
Beschrijving
  • Zeskantbout DIN 931 verzinkt
  • Merk Kobout
  • Type 2931EV16330
  • 2931EV16330
  • Normering DIN-ISO: 931
  • Kwaliteit: 8.8
  • Aandrijving: buitenzeskant
  • Draadvorm: metrisch
  • Kopvorm: buitenzeskantkop
  • Oppervlaktebehandeling: galvanisch verzinkt
  • UItvoering: staal-ijzer
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Zeskantbout DIN 931 verzinkt 2931EV16330 kopen?
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 2931EV16330
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Kobout
EAN leverancier 8716024000002
Merk Kobout
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Bouten - Zeskantbouten - Zeskantbout DIN 931 verzinkt
Productgroep Zeskantbouten
Productsoort Zeskantbout DIN 931 verzinkt
Type 2931EV16330
Minimum besteleenheid 25 stuks
Normering DIN-ISO 931
Lengte 330 mm
Kwaliteit 8.8
Diameter 16 mm
Aandrijving Buitenzeskant
Draadvorm Metrisch
Draadlengte 38 mm
Sleutelwijdte 24 mm
Kophoogte 10 mm