Intersteel Living 4501 verstelbare deurgeleider voor onderzijde schuifdeur zwart 0023.450117
Artikelnummer: A26008321
- Verstelbare deurgeleider voor onderzijde schuifdeur zwart
- Intersteel Living
- Type 4501
- 0023.450117
- 8714186464472
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Intersteel
Beschrijving
-
Verstelbare deurgeleider voor onderzijde schuifdeur zwart
-
Merk Intersteel Living
-
Type 4501
-
0023.450117
-
8714186464472
-
Om voor een goede geleiding van een schuifdeur te zorgen, kunt u gebruik maken van een deurgeleider
-
Deze deurgeleider is uitgevoerd in staal en voorzien van een zwarte coating
-
De deurgeleider monteert u aan de onderzijde van de schuifdeur en is verstelbaar
-
Een perfecte oplossing indien u vloerverwarming heeft
-
Deze geleider wordt per stuk geleverd inclusief bevestigingsmateriaal
-
Bewerking: Gesatineerd
-
Finish: Structuurlak
-
Kleur: Zwart
-
Dikte: 68.0
-
Lengte: 80.0
-
Breedte: 51.0
-
Materiaal: Metaal
-
Wat zit er in de verpakking: Verstelbare deurgeleider - Bevestigingsmateriaal
-
Eenheid: Per stuk
-
Stijl: Vintage en Retro
-
Intersteel Living 4501 verstelbare deurgeleider voor onderzijde schuifdeur zwart 0023.450117 kopen?
-
Intersteel Living Schuifdeurgeleider, Schuifdeurgeleiders en meer hoogwaardig Design Deurbeslag met bijbehorende raamsluitingen en accessoires in interieurstijlen Modern, Strak, Landelijk, Klassiek, Vintage en Retro Deurbeslag van Intersteel voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0023.450117 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 23450117 |
| EAN artikel | 8714186464472 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10788103 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Intersteel |
| EAN leverancier | 8714186000007 |
| Merk | Intersteel |
| Collectie | Intersteel Living |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Schuifdeurbeslag - Schuifdeurgeleiders - Schuifdeurgeleider |
| Productgroep | Schuifdeur accessoires |
| Productsoort | Verstelbare deurgeleider voor onderzijde schuifdeur zwart |
| Type | 4501 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Bewerking | Gesatineerd |
| Finish | Structuurlak |
| Kleur | Zwart |
| Dikte | 68.0 mm |
| Lengte | 80.0 mm |
| Breedte | 51.0 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Wat zit er in verpakking | Verstelbare deurgeleider - bevestigingsmateriaal |
| Eenheid | Per stuk |
| Stijl | Vintage en Retro |