Intersteel Living 3797 SKG3 veiligheidsbeslag ovaal 250x50 mm kruk-kruk Rond met veerconstructie profielcilindergat 55 mm met kerntrekbeveiliging aluminium F1 0082.379729
Artikelnummer: A26008848
- SKG3 veiligheidsbeslag ovaal 250x50 mm kruk-kruk Rond met veerconstructie profielcilindergat 55 mm met kerntrekbeveiliging aluminium F1
- Intersteel Living
- Type 3797
- 0082.379729
- 8714186447772
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Intersteel
Beschrijving
-
SKG3 veiligheidsbeslag ovaal 250x50 mm kruk-kruk Rond met veerconstructie profielcilindergat 55 mm met kerntrekbeveiliging aluminium F1
-
Merk Intersteel Living
-
Type 3797
-
0082.379729
-
8714186447772
-
Deze ovale set achterdeurbeslag op schild bestaat uit aluminium en is hierdoor licht van gewicht en sterk tegelijk
-
Het veiligheidsbeslag is F1 gematteerd, waardoor het een zilverkleurige uitstraling krijgt
-
Het product is SKG*** gekeurd, wat betekent dat het om zwaar inbraakwerend beslag gaat
-
Daarnaast is het voorzien van kerntrekbeveiliging, waardoor de cilinder wordt beschermd tegen het uittrekken en uitboren van de cilinderkern
-
Deze set is zowel aan de binnen- als buitenzijde voorzien van een deurkruk, heeft een profielcilindergat maat van 55 mm en is zowel links als rechts toepasbaar
-
Het schild is tevens voorzien van nokken, waardoor hij beter op zijn plek wordt gehouden
-
Daarnaast is het schild geveerd zodat de deurkruk na gebruik weer terugveert naar zijn horizontale positie en geschikt is voor een krukbediende meerpuntssluiting
-
Deze set wordt geleverd inclusief bevestigingsmateriaal voor montage
-
Bewerking: Geborsteld
-
Finish: Geanodiseerd
-
Kleur: Aluminium F1
-
Dikte: 74.0
-
Lengte: 250.0
-
Breedte: 150.0
-
Materiaal: Aluminium
-
Voor deurdikte: 38.0 - 58.0
-
Wat zit er in de verpakking: Binnenschild met deurkruk en profielcilindergat - Buitenschild met deurkruk en kerntrekbeveiliging - Bevestigingsmateriaal voor montage - Een uitgebreide montagehandleiding - Inclusief boormal
-
Eenheid: Per paar
-
Stijl: Modern en Strak
-
Hartafstand: 55.0
-
Intersteel Living 3797 sKG3 veiligheidsbeslag ovaal 250x50 mm kruk-kruk Rond met veerconstructie profielcilindergat 55 mm met kerntrekbeveiliging aluminium F1 0082.379729 kopen?
-
Intersteel Living Kruk-kruk schild met kerntrekbeveiliging aluminium, Veiligheids garnituren SKG*** en meer hoogwaardig Design Deurbeslag met bijbehorende raamsluitingen en accessoires in interieurstijlen Modern, Strak, Landelijk, Klassiek, Vintage en Retro Deurbeslag van Intersteel voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0082.379729 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 82379729 |
| EAN artikel | 8714186447772 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10745844 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Intersteel |
| EAN leverancier | 8714186000007 |
| Merk | Intersteel |
| Collectie | Intersteel Living |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Veiligheidsbeslag - Veiligheids garnituren SKG*** - Kruk-kruk schild met kerntrekbeveiliging aluminium |
| Productgroep | Achterdeurbeslag op schild |
| Productsoort | SKG3 veiligheidsbeslag ovaal 250x50 mm kruk-kruk Rond met veerconstructie profielcilindergat 55 mm met kerntrekbeveiliging aluminium F1 |
| Type | 3797 |
| Minimum besteleenheid | 1 paar |
| Bewerking | Geborsteld |
| Finish | Geanodiseerd |
| Kleur | Aluminium F1 |
| Dikte | 74.0 mm |
| Lengte | 250.0 mm |
| Breedte | 150.0 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Voor deurdikte | 38.0-58.0 mm |
| Wat zit er in verpakking | Binnenschild met deurkruk en profielcilindergat - buitenschild met deurkruk en kerntrekbeveiliging - bevestigingsmateriaal voor montage - een uitgebreide montagehandleiding - inclusief boormal |
| Eenheid | Per paar |
| Stijl | Modern en Strak |
| Hartafstand | 55.0 mm |