International Tools 23.297 Eco Pro HSS-E machinetap DIN 371 metrisch TiN voor blinde gaten M4 23.297.0400
Artikelnummer: A40512824
- Eco Pro HSS-E machinetap DIN 371 metrisch TiN
- International Tools
- Type 23.297
- 23.297.0400
- 8716563590156
Vanaf 1
€ 22,29 per stuk
3,93 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Van Ommen
Beschrijving
-
Eco Pro HSS-E machinetap DIN 371 metrisch TiN
-
Merk International Tools
-
Type 23.297
-
23.297.0400
-
8716563590156
-
DIN 371, 60 graden, verdikte schacht, spiraalhoek 35 graden, voor blinde gaten, aansnijding 2-3 gangen
-
Norm: DIN 371
-
Familie: Eco Pro
-
Koelkanaal: Nee
-
Snijrichting: Rechts
-
Gereedschapsmateriaal: HSS-E
-
Schachttype: Cilindrisch met vierkant
-
Uitvoering: C
-
Oppervlak: TiN
-
Tolerantie d1 (Tolerantie d1): ISO 2/6H
-
Tolerantie d2 (Tolerantie d2): h9
-
Blind-doorlopend: voor blinde gaten
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 23.297.0400 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 232970400 |
| EAN artikel | 8716563590156 |
| Intrastat CBS code | 82074010 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Van Ommen |
| EAN leverancier | 8716563000006 |
| Merk | International Tools |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Verspanende gereedschappen - Draadsnijgereedschappen - Machinetappen |
| Productgroep | Machinetappen |
| Productsoort | Eco Pro HSS-E machinetap DIN 371 metrisch TiN |
| Type | 23.297 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Inhoud verpakking | 1 stuk |
| Draaddiameter (d1) | M4 |
| Spoed (P) | 0,7 mm |
| Totaallengte (l1) | 63 mm |
| Spiraallengte (l2) | 13 mm |
| Schacht diameter (d2) | 4,5 mm |
| Vierkant (sw) | 3,4 mm |
| Voorboor-diameter | 3,3 mm |