International Tools 22.190 Eco HSS machinetap DIN 352 metrisch kort voor doorlopende gaten M6 22.190.0600
Artikelnummer: A40513308
- Eco HSS machinetap DIN 352 metrisch kort
- International Tools
- Type 22.190
- 22.190.0600
- 8716563723479
Vanaf 1
€ 6,68 per stuk
0,74 € off
-10%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Van Ommen
Beschrijving
-
Eco HSS machinetap DIN 352 metrisch kort
-
Merk International Tools
-
Type 22.190
-
22.190.0600
-
8716563723479
-
DIN 352, 60 graden, verdikte schacht, met schilaansnijding voor doorlopende gaten, aansnijding 3,5-6 gangen
-
Norm: DIN 352
-
Oppervlak: Blank geslepen
-
Familie: Eco
-
Koelkanaal: Nee
-
Snijrichting: Rechts
-
Gereedschapsmateriaal: HSS
-
Schachttype: Cilindrisch met vierkant
-
Uitvoering: B
-
Tolerantie d1 (Tolerantie d1): ISO 2/6H
-
Tolerantie d2 (Tolerantie d2): h9
-
Blind-doorlopend: voor doorlopende gaten
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 22.190.0600 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 221900600 |
| EAN artikel | 8716563723479 |
| Intrastat CBS code | 82074010 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Van Ommen |
| EAN leverancier | 8716563000006 |
| Merk | International Tools |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Verspanende gereedschappen - Draadsnijgereedschappen - Machinetappen |
| Productgroep | Machinetappen |
| Productsoort | Eco HSS machinetap DIN 352 metrisch kort |
| Type | 22.190 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Inhoud verpakking | 1 stuk |
| Draaddiameter (d1) | M6 |
| Spoed (P) | 1 mm |
| Totaallengte (l1) | 56 mm |
| Spiraallengte (l2) | 19 mm |
| Schacht diameter (d2) | 6 mm |
| Vierkant (sw) | 4,9 mm |
| Voorboor-diameter | 5 mm |