Index ZA-TL keilanker met zeskantbout M12x120 mm diameter 20 mm staal zamak IXZT12L45
Artikelnummer: A40900630
  • Keilanker met zeskantbout
  • Index
  • Type ZA-TL
  • IXZT12L45
Video's
Bedrijfspresentatie Index A Perfect Fixing - Anchors, Fixings and Screws
Beschrijving
  • Keilanker met zeskantbout
  • Merk Index
  • Type ZA-TL
  • IXZT12L45
  • Oppervlaktebescherming: verzinkt
  • Materiaal-kwaliteit: staal
  • Kopvorm: zeskantkop
  • Draad: metrisch
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier IXZT12L45
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Index Fixing Systems
EAN leverancier 8712061990009
Merk Index Fixing Systems
Productgroep Keilbouten
Productsoort Keilanker met zeskantbout
Alternatief type ZATL
Minimum besteleenheid 25 stuks
Minimum besteleenheid 2 1 verpakking
Inhoud verpakking 25 stuks
Ankerhuls 20x120 mm
M 12 mm
Aandraaivoorziening SW 19
Boordiepte 90 mm
Minimale ankerdiepte 72 mm
Minimale materiaaldikte 122 mm