Index TACON plug 7x30 mm nylon IXTACON07
Artikelnummer: A40901281
- Plug
- Index
- Type TACON
- IXTACON07
- 8423533990303
Vanaf 100
€ 3,70 per 100 stuks
0,01 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Index A Perfect Fixing - Anchors, Fixings and Screws
Beschrijving
-
Plug
-
Merk Index
-
Type TACON
-
IXTACON07
-
8423533990303
-
Materiaal-kwaliteit: nylon
-
Met kraag: Nee
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | IXTACON07 |
| EAN artikel | 8423533990303 |
| Intrastat CBS code | 39269097 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Index Fixing Systems |
| EAN leverancier | 8712061990009 |
| Merk | Index Fixing Systems |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Pluggen - Plug - Plug zonder kraag nylon |
| Productgroep | Pluggen |
| Productsoort | Plug |
| Type | TACON |
| Alternatief type | TACON |
| Minimum besteleenheid | 100 stuks |
| Minimum besteleenheid 2 | 1 verpakking |
| Inhoud verpakking | 100 stuks |
| Boor diameter | 7 mm |
| Lengte | 30 mm |
| Boordiepte | 40 mm |
| Minimale ankerdiepte | 30 mm |
| Minimale materiaaldikte | 45 mm |
| Geschikt voor schroefdiameter | 4-4,5 mm |