Index TACON plug 6x30 mm nylon blister IXBZTACON06
Artikelnummer: A40901274
- Plug
- Index
- Type TACON
- IXBZTACON06
- 8423533422415
Vanaf 15
€ 25,03 per 15 dozen
0,72 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Index A Perfect Fixing - Anchors, Fixings and Screws
Beschrijving
-
Plug
-
Merk Index
-
Type TACON
-
IXBZTACON06
-
8423533422415
-
Materiaal-kwaliteit: nylon
-
Met kraag: Nee
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | IXBZTACON06 |
| EAN artikel | 8423533422415 |
| Intrastat CBS code | 39269097 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Index Fixing Systems |
| EAN leverancier | 8712061990009 |
| Merk | Index Fixing Systems |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Pluggen - Plug - Plug zonder kraag nylon |
| Productgroep | Pluggen |
| Productsoort | Plug |
| Type | TACON |
| Alternatief type | TACON |
| Minimum besteleenheid | 375 stuks |
| Minimum besteleenheid 2 | 15 verpakkingen |
| Inhoud verpakking | 25 stuks |
| Boor diameter | 6 mm |
| Lengte | 30 mm |
| Boordiepte | 40 mm |
| Minimale ankerdiepte | 30 mm |
| Minimale materiaaldikte | 45 mm |
| Geschikt voor schroefdiameter | 3,5-4 mm |