Index sandwichpaneelschroef 5.5/6.3x150 mm verzinkt IXPSL55150
Artikelnummer: A40901511
  • Sandwichpaneelschroef
  • Index
  • Type PSL
  • IXPSL55150
Video's
Bedrijfspresentatie Index A Perfect Fixing - Anchors, Fixings and Screws
Beschrijving
  • Sandwichpaneelschroef
  • Merk Index
  • Type PSL
  • IXPSL55150
  • Materiaal-kwaliteit: gehard staal
  • Kopvorm: zeskantkop
  • Toepassing: Voor de bevestiging van sandwichpanelen op stalen constructies
  • Draad onder kop: Ja
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier IXPSL55150
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Index Fixing Systems
EAN leverancier 8712061990009
Merk Index Fixing Systems
Productgroep Montageschroeven
Productsoort Sandwichpaneelschroef
Alternatief type PSL
Minimum besteleenheid 250 stuks
Minimum besteleenheid 2 1 verpakking
Inhoud verpakking 250 stuks
Diameter 5,5 mm
Lengte 150 mm
Kop diameter 10,5 mm
Kophoogte 5,4 mm