Index MTH doorsteekanker M12x140 mm diameter 12 mm verzinkt ETA optie 7 IXAH12140
Artikelnummer: A40900313
  • Doorsteekanker
  • Index
  • Type MTH
  • IXAH12140
Video's
Bedrijfspresentatie Index A Perfect Fixing - Anchors, Fixings and Screws
Beschrijving
  • Doorsteekanker
  • Merk Index
  • Type MTH
  • IXAH12140
  • Uitvoering: met verzinkte clip
  • Brandwerendheidsklasse: brandbestendig
  • ETA goedkeuring: ETA option 7 (ongescheurd beton) goedkeuring
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier IXAH12140
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Index Fixing Systems
EAN leverancier 8712061990009
Merk Index Fixing Systems
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Bouwverankering - Ankers - Doorsteekanker verzinkt
Productgroep Ankers
Productsoort Doorsteekanker
Alternatief type MTH
Minimum besteleenheid 50 stuks
Minimum besteleenheid 2 1 verpakking
Inhoud verpakking 50 stuks
Afmeting 12x140 mm
Aandraaivoorziening SW 19
Boor diameter 12 mm
Boordiepte 85 mm
Minimale ankerdiepte 65 mm
Minimale materiaaldikte 130 mm