Index BA-GA tuimelplug met draad M6 mm diameter 16 mm verzinkt IXBAGAM06
Artikelnummer: A40901004
- Tuimelplug met haak
- Index
- Type BA-GA
- IXBAGAM06
- 8423533206909
Vanaf 50
€ 36,10 per 50 stuks
0,31 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Index A Perfect Fixing - Anchors, Fixings and Screws
Beschrijving
-
Tuimelplug met haak
-
Merk Index
-
Type BA-GA
-
IXBAGAM06
-
8423533206909
-
Oppervlaktebescherming: verzinkt
-
Materiaal-kwaliteit: staal
-
Met ring(-en): Nee
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | IXBAGAM06 |
| EAN artikel | 8423533206909 |
| Intrastat CBS code | 73269094 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Index Fixing Systems |
| EAN leverancier | 8712061990009 |
| Merk | Index Fixing Systems |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Pluggen - Hollewandpluggen - Tuimelplug verzinkt |
| Productgroep | Hollewandpluggen |
| Productsoort | Tuimelplug met haak |
| Type | BA-GA |
| Alternatief type | BAGA |
| Minimum besteleenheid | 50 stuks |
| Minimum besteleenheid 2 | 1 verpakking |
| Inhoud verpakking | 50 stuks |
| Boor diameter | 16 mm |
| M | 6 mm |
| Lengte | 75 mm |
| Wanddikte | 5-50 mm |
| Holle ruimte | 75 mm |