Index AB-RA buisklem aansluiting M8 open diameter 48 mm verzinkt IXABRA048
Artikelnummer: A40901979
  • Buisklem
  • Index
  • Type AB-RA
  • IXABRA048
Video's
Bedrijfspresentatie Index A Perfect Fixing - Anchors, Fixings and Screws
Beschrijving
  • Buisklem
  • Merk Index
  • Type AB-RA
  • IXABRA048
  • AB-RA buisklem met aansluiting M8 open staal verzink
  • Leidingen van 15 tot 125 mm
  • Oppervlaktecoating: elektrolytisch verzinkt, coating >5 micron
  • Opening aan de zijkant voor snelle installatie
  • Gelaste moer M8
  • Zijschroeven met kunststof ring om verliezen te voorkomen
  • Stalen profiel van 1,5 mm dikte
  • Aanbevolen voor sanitair en elektrische leidingen
  • Eenvoudige en snelle installatie
  • Oppervlaktebescherming: verzinkt
  • Materiaal-kwaliteit: staal
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier IXABRA048
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Index Fixing Systems
EAN leverancier 8712061990009
Merk Index Fixing Systems
Productgroep Stalenbuisklemmen zonder inlage
Productsoort Buisklem
Alternatief type ABRA
Minimum besteleenheid 50 stuks
Minimum besteleenheid 2 1 verpakking
Inhoud verpakking 50 stuks
Diameter 48 mm
Materiaaldikte 1,5 mm
Breedte beugel 20 mm