IBFM HSG 150H hangslotgrendel diameter 12 mm horizontaal 150 mm verzinkt 0411.302.0150
Artikelnummer: A30204930
- Hangslotgrendel horizontaal verzinkt
- IBFM
- Type HSG 150H
- 0411.302.0150
- 8714140232802
Vanaf 1
€ 19,87 per stuk
4,21 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Hangslotgrendel horizontaal verzinkt
-
Merk IBFM
-
Type HSG 150H
-
0411.302.0150
-
8714140232802
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0411.302.0150 Y30204930 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 4113020150 |
| EAN artikel | 8714140232802 |
| EAN verpakking | - |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N11214025 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | IBFM |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Grendels - Hangslotgrendel verzinkt |
| Productgroep | Hangslotgrendels horizontaal verzinkt |
| Productsoort | Hangslotgrendel horizontaal verzinkt |
| Type | HSG 150H |
| Alternatief type | HSG150H |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| A | 150 mm |
| B | 100 mm |
| I | 40 mm |
| K | 40 mm |
| Diameter | 12 mm |