IBFM HPL MR 14 messing ring voor aanlaspaumelles 180-200 mm 6010.000.0014
Artikelnummer: A30201854
- Messing ring voor aanlaspaumelle standaard kwaliteit
- IBFM
- Type HPL MR 14
- 6010.000.0014
- 8714140151592
Vanaf 12
€ 0,79 per stuk
0,09 € off
-10%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 0,93 per stuk
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Messing ring voor aanlaspaumelle standaard kwaliteit
-
Merk IBFM
-
Type HPL MR 14
-
6010.000.0014
-
8714140151592
-
Materiaal: messing
-
Messing Zwischenring für Bandrolle zum Anschweißen 180/200
-
Bague de laiton pour paumelle à souder 180/200
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6010.000.0014 Y30201854 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 60100000014 |
| EAN artikel | 8714140151592 |
| EAN verpakking | 8714140151578 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10035731 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | IBFM |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Paumelles - Aanlaspaumelleonderdeel |
| Productgroep | Accessoires voor aanlaspaumelles standaard kwaliteit |
| Productsoort | Messing ring voor aanlaspaumelle standaard kwaliteit |
| Type | HPL MR 14 |
| Alternatief type | HPLMR14 |
| Minimum besteleenheid | 12 stuks |
| Geschikt voor | Aanlaspaumelle 180 en 200 |
| Dikte | 3 mm |
| Inwendige breedte ring diameter | 14 mm |
| Uitwendige diameter | 22 mm |