Hydro-S slang rubber 13 mm x 19.5 mm x 3,75 mm 6 bar rood-zwart 50 m 0501213
Artikelnummer: A51057510
- Hydro-S rubber waterslang
- Hydro-S
- 0501213
- 4019305132152
Vanaf 50
€ 224,21 per 50 meter
0,79 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
- Hydro-S rubber waterslang
- Merk Hydro-S
- 0501213
- 4019305132152
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0501213 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 501213 |
| EAN artikel | 4019305132152 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | N10234216 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | MegaGroup Bosta |
| EAN leverancier | 4019305330497 |
| Merk | Hydro-S |
| Productgroep | Slang |
| Productsoort | Hydro-S rubber waterslang |
| Type | - |
| Minimale bestelhoeveelheid | 50 meter |
| Maat | 13x19.5 mm |
| Kleur | Rood-zwart |
| Materiaal | Rubber |
| Maat 1 | 13 mm |
| Maximale temperatuur | 80 graden C |
| Handelslengte | 50 m |
| Werkdruk | 6 bar |
| Buitendiameter | 19.5 mm |
| Binnen diameter | 13 mm |