Homefix profielplaatschroef staal verzinkt VZ zeskantkop zelfborend met EPDM-ring koper RAL 8004 4.8x20 mm blister 20 stuks 6701.21.30010
Artikelnummer: A51404991
- Profielplaatschroef staal verzinkt zeskantkop zelfborend met EPDM-ring tegelrood RAL 8004
- Homefix
- Type 6701.21.30010
- 6701.21.30010
- 8712811331250
Vanaf 6
€ 19,82 per 6 blisters
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Hoenderdaal Fasteners
Beschrijving
-
Profielplaatschroef staal verzinkt zeskantkop zelfborend met EPDM-ring tegelrood RAL 8004
-
Merk Homefix
-
Type 6701.21.30010
-
6701.21.30010
-
8712811331250
-
Een profielplaatschroef is een zelfborende plaatschroef met een EPDM-ring onder de kop en voorzien van een gekleurde zeskantkop
-
Er zijn verschillende kleuren verkrijgbaar voor het bevestigen van profielplaten
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6701.21.30010 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 67012130010 |
| EAN artikel | 8712811331250 |
| Intrastat CBS code | 73181499 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Hoenderdaal Fasteners |
| EAN leverancier | 8712811999924 |
| Merk | Homefix |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Schroeven - Plaatschroeven - Profielplaatschroef zeskantkop verzinkt |
| Productgroep | Profielplaatschroeven |
| Productsoort | Profielplaatschroef staal verzinkt zeskantkop zelfborend met EPDM-ring tegelrood RAL 8004 |
| Type | 6701.21.30010 |
| Minimale besteleenheid | 6 blisters |
| Inhoud blister | 20 stuks |
| Verpakking | Blister |
| Bewerking | Verzinkt |
| Kleur | Koperbruin |
| Materiaal | Gehard staal |
| Kleur RAL | RAL 8004 |
| Schroef aandrijving | SW-8 |
| Diameter | 4.8 mm |
| Lengte | 20 mm |
| Schroef model kop | Zeskantkop |
| Overdoos | 120 stuks |
| Draaduitvoering | Plaatschroefdraad |
| Type boorpunt | Boorpunt 1 |
| Afdichting | EPDM aluminium 14 mm |